Tas nav svarīgi, kādas ir jūsu kredītreitings ir – Garantēts ātrais aizdevums

Nav svarīgi, cik slikti jūs uzskatāt, ka jūsu pašreizējā finansiālā situācija ir, tur vienmēr ir palīdzēt pie rokas. Tas nav svarīgi, kādas ir jūsu kredītreitings ir kā, tur nāks laiks, vairumā cilvēku dzīvē, kad jums tie nav naudas, bet izmisīgi ir nepieciešams atrast kādu. Pārliecināts, ka, ja jums ir labas kredītu jūs vienkārši apmeklējiet savu vietējo banku un pieteikties aizdevumam. Dažu dienu laikā, vai pat mazāk jauka tauku vienreizēju naudas aizdevumi summa ir iemaksāta savā kontā. Tomēr, ja jums ir slikta kredītu, diemžēl šis process ne tuvu nav tik vienkārši! Ņemot teica, ka ir uzņēmumi, kuri sniegs garantētas slikta kredītu aizdevumu.

Lai gan jūs atradīsiet, ka lielākā daļa aizdevēju nekavējoties samazināsies jums, kam ir slikta kredītu reitingu, būs daži, kuri būs ieinteresēti palīdzot jums. Tomēr nekad rasties kārdinājums pieņemt pirmo piedāvājumu jūs saņemsiet. Es saprotu neapmierinātību saņemt nemainīgu atteikumus, bet aizdevums ir saistošs finanšu nolīgumu.

Vienmēr izlasītu sīkā drukā, un pārliecinieties, ka jūs saprotat, ko tieši jūs nokļūst. Daži uzņēmumi, kas sniedz garantētus slikta kredītu aizdevumi var būt daži diezgan nelabvēlīgus noteikumus un nosacījumus. Jūs varat sagaidīt maksāt vairāk par aizdevumu ziņā maksām un procentiem, nevis tad, kad jums bija labu kredītreitingu, bet tā nedrīkst būt daudz lielāks. Bieži slikta kredītu aizdevumi ir daži smieklīgi nodevas un maksas, kas būs tikai kādreiz nodot jums sliktākā situācijā nekā tad, kad jums sākās.

Vai jūs varētu sniegt jebkādu nodrošinājumu vai ķīlu? Bieži vien, ja jums ir iespēja sniegt nelielu naudas iemaksu, jums ir lielāka iespēja apstiprināt aizdevumu. Jums var piederēt īpašums, kas nozīmē, ka jūs varētu izmantot to kā nodrošinājumu pret savu aizdevumu. Jums var pat ir draugs vai radinieks, kurš ir gatavs stāvēt kā galvotājs jums. Visas šīs lietas būs ievērojami uzlabot jūsu izredzes nodrošināt garantēto slikta kredītu aizdevumu.

Tomēr ar iespēju tikt apstiprināti aizdevuma, ir arī negatīvā puse. Ja jums ir sniegušas depozīts vai jūsu mājās, kā drošības un tu nespēj izpildīt kredīta maksājumus, jūs riskējat zaudēt tiem. Galvotājs ir tur, kā nodrošinājums jūsu aizdevējam. Viņi tiksies jūsu kredīta atmaksu, ja jūs nevarat. Cik ilgi jūs varat sagaidīt, kāds cits, lai samaksātu par savu kredītu? Ko tas jādara, lai jūsu attiecības?

Vissvarīgākais, jā jūs atradīsiet uzņēmumus, kas sniedz garantēto slikta kredītu aizdevumu. Šie uzņēmumi būs laimīgi aizdod naudu, reizēm vairāk nekā jūs sagaida. Tomēr nekad rasties kārdinājums aizņemties vairāk naudas, nekā jums nepieciešams, vai vairāk nekā jūs zināt, jūs varat atļauties maksāt atpakaļ.

Iemesls, jums ir slikta kredītu reitingu var vai nevar būt jūsu vaina, bet Vairums gadījumu tas ir uz leju, lai padarītu dažas slikti lēmumus par mūsu finansēm un pārlieku paplašinot sevi. aizņemoties vairāk, nekā mēs varam atļauties! Tātad, ja esat veicis šo kļūdu, kad pirms, ko jūs darītu, nav darīt to pašu kļūdu vēlreiz

BRĪDINĀJUMS:. Ja jums nav darīt kaut ko par savu finansiālo situāciju, drīz, tā varētu iegūt daudz, daudz sliktāk.